O programach LeftHand

 

    Z programów LeftHand korzystają najczęściej biura rachunkowe, które stawiają wymagania odnoście:

  1. szybkości rejestracji danych,
  2. szybkości analizy danych.
  3. szybkości pracy programu księgowego w środowisku Windows podczas pracy kilu pracowników jednocześnie.

Dodatkowo niebagatelnym argumentem są minimalizacja kosztów zakupu i funkcjonowania infrastruktury technicznej.

Programy finansowo księgowe LeftHand dla Biur Rachunkowych spełniają wszystkie te wymagania.


1) Szybkość rejestracji danych.

    Programy LeftHand posiadają szereg ułatwień w pracy biura rachunkowego, które sprawiają, że zdarzenia gospodarcze rejestruje się sprawnie. Są to przede wszystkim:
- pobieranie danych kontrahentów z GUS jednym skrótem klawiszowym
- seryjne wprowadzanie dokumentów, które w sytuacji ułożenia dokumentów od 1 do ostatniego dnia miesiąca pozwala na przyspieszenie wprowadzenia dowodu księgowego o 50%
- możliwość importu i księgowania dokumentów sprzedażowych, kosztowych i zakupowych z systemu handlowo-magazynowego klienta, co pozwala znacząco przyspieszyć rejestrację masowej liczby danych bez konieczności ich ręcznego wpisywania
- możliwość integracji programów LeftHand dla Biur Rachunkowych z serwisem skanowania i rozpoznawania faktur; funkcja ta pozwala również na znaczące oszczędności w czasie rejestracji dokumentów2) Szybkość analiz.


    Zastosowana w programach LeftHand relacyjna i wysokowydajna SQL-owa baza danych pozwala na szybkie wykonywanie różnorodnych raportów i zestawień. Funkcja przenoszenia raportów do arkusza kalkulacyjnego pozwala na szybką analizę nieprawidłowości i braków i ogranicza konieczność dokonywania wydruków na drukarce.


3) Szybkość pracy programu dla wielu użytkowników


    Programy LeftHand dla Biur Rachunkowych mogą byś przez biuro rachunkowe użytkowane  dla wielu pracowników bez znaczące spowolnienia pracy. Komfort szybkości pracy na wielu stanowiskach połączonych do jednego centralnego serwera zależy zasadniczo nie od programu LeftHand ale od prawidłowo skonfigurowanej sieci komputerowej i odpowiedniej konfiguracji sprzętowej serwera. Zalecamy stosowanie w komputerach dysków typu SSD, które znacząco przyspieszają pracę bieżącą.    Warto dodatkowo zwrócić  uwagę na pozostałe korzyści jakie dają programy LeftHand dla biur rachunkowych:
- możliwość nabycia licencji na dowolną liczbę klientów i stanowisk pozwala na elastyczny rozwój biura rachunkowego,
- dostępna wersja programu na system operacyjny Linux pozwala na znaczące ograniczenie kosztów infrastruktury technicznej. Może skorzystać z darmowych rozwiązań biurowych,
- zakupując cały pakiet oprogramowania jeden pracownik biura rachunkowego otrzyma przeszkolenie o wartości 1000 zł gratis,
- istnieje możliwość ustalenia indywidualnych warunków wdrożenia i przeszkolenia pracowników w siedzibie biura rachunkowe, co pozwala na dostosowanie cyklu nauki do konkretnych potrzeb biura.

Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe i chciałbyś porozmawiać na temat możliwość przetestowania i zakupu programu LeftHand dla Biur Rachunkowych, to zapraszamy do kontaktu:

 
  tel: 22 427 36 89 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

 

 Odsyłacze do adresów Left-Hand w internecie

- www.lefthand.com.pl – strona firmy

- www.ksiegowosclefthand.wordpress.com – blog firmowy

- www.facebook.com/programksiegowy/ – LeftHand dla firm

- www.facebook.com/programyksiegowe/ - LeftHand dla biur rachunkowych

- www.facebook.com/LeftHand-dla-Stowarzyszeń-i-Fundacji-179684622079835/ - LeftHand dla organizcji

- https://plus.google.com/b/116696808592872187231/116696808592872187231 – Lefthand w Google+

- https://twitter.com/firmalefthand – LeftHand na Twitter

- https://www.linkedin.com/company-beta/483169/ - LeftHand w LinkedIn

- https://www.youtube.com/channel/UC4ZKNJxMbK9rrcrvPlOxtqA – LeftHand na YouTube