O programach WAPRO

Biuro rachunkowe Uni-Fin, z końcem 2016 roku, przystąpiło do programu partnerskiego firmy WAPRO

"O programie partnerskim

Program partnerski Asseco WAPRO

jest projektem kierowanym do biur rachunkowych pracujących na oprogramowaniu Asseco WAPRO. Jego celem jest osiąganie wymiernych korzyści, przez obie strony projektu.

Na wstępie zaznaczamy, że program jest całkowicie bezpłatny. Nie wymaga ponoszenia żadnych kosztów finansowych. Wprawdzie umowa o współpracy stanowi, że obie strony za świadczone usługi okresowo wystawiają faktury, jednak są one wystawiane w równej wysokości i ulegają kompensacie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 2010r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej… (Dz. U. Nr 249, poz. 1661) wystawiane przez nas faktury za świadczone usługi mogą być w formie elektronicznej. Opis procedury oraz regulamin znajdują się tutaj

Celem programu jest stworzenie skutecznych mechanizmów promocji firm oraz rozpowszechniania informacji handlowej o świadczonych usługach i wytwarzanych produktach przez firmy uczestniczące w programie.

Możemy sobie wzajemnie pomagać. Rozwój segmentu Biur Rachunkowych korzystnie wpływa na rozwój Asseco WAPRO i odwrotnie. Dynamiczny rozwój naszego oprogramowania, to w rzeczywistości możliwość obniżenia kosztów działalności Państwa firm, większy komfort pracy, większa automatyzacja pracy, więcej zadowolonych klientów Państwa firm, a to oznacza, że i naszych."

Zasady współpracy opisane są na stronie internetowej WAPRO

W biurze rachunkowym Uni-Fin używamy - jak na razie - systemu finansowo księgowego

"Finanse i księgowość WAPRO Fakir"